Żłobek na Woli

(Jana Kazimierza 64)

Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 64 znajdują się w spokojnej części Odolan (część dzielnicy Wola, Warszawa).

Placówka położona jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Fort Wola. Łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Nasz żłobek zlokalizowany jest na ulicy Jana Kazimierza, w środku dzielnicy mieszkalnej, na parterze budynku mieszkalnego. Od strony ulicy doświetlają go duże okna.

Pierwsze Kroczki na Woli to duża, bezpieczna przestrzeń, atestowane meble i zabawki dostosowane do najmłodszych użytkowników. W budynku znajdują się przestronne sale zabaw dla dzieci. Każde pomieszczenie jest monitorowane.

Uśmiechnięte, stawiające na współpracę, kreatywne i pomysłowe Opiekunki realizują starannie przygotowane, autorskie plany dydaktyczno-edukacyjne, prowadzą zajęcia plastyczne, sensoryczne, umuzykalniające, ruchowe. Maluchy wspólnie z Ciociami codziennie odkrywają otaczający je świat. Każdy dzień rozpoczynamy muzycznym przywitaniem w kole, w ten sposób integrujemy się i poznajemy nawzajem.

W naszym programie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, zajęcia umuzykalniające, sensoryczne, ciekawe eksperymenty oraz cotygodniowa gimnastyka dla smyka prowadzona przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Nie brakuje czasu na swobodną, twórczą i rozwijającą zabawę oraz nawiązywanie pierwszych relacji w grupach rówieśniczych.

Do dyspozycji Dzieci jest duży plac zabaw, który znajduje się zaraz obok Pierwszych Kroczków na zamkniętym osiedlu. Często wychodzimy na dwór, niezależnie od pogody (z wyjątkiem deszczowych dni lub dużego zanieczyszczenia powietrza). Podczas spacerów wykorzystujemy sześcioosobowe wózki oraz kolorowego spacerowego węża z uchwytami.

Placówka przy ul, Jana Kazimierza 64 posiada 40 miejsc dofinansowanych przez m.st. Warszawę. Aby dokonać zapisu do naszego żłobka, należy złożyć wniosek przez portal rekrutacyjny.

Zapraszamy Maluchy do stawiania swoich pierwszych kroczków w naszym żłobku, w twórczej, wspierającej i opiekuńczej atmosferze. Jeśli szukają Państwo placówki takiej jak nasz żłobek na Woli, zapraszamy do kontaktu ?

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.

2yu
html embed google map

Aktualności

Bal karnawałowy 2024

09.02.2024

Bal karnawałowy 2024

W bieżącym tygodniu mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować nasze coroczny bal karnawałowy, który wypełnił nasze serca uśmiechami i radością! Dzieci i […]

Czytaj
Sesja świąteczna

04.12.2023

Sesja świąteczna

W tym magicznym czasie mamy kolejną okazję spotkać się z panią Marianną z firmy Słonecznik Fotografia, która ponownie przeprowadziła we […]

Czytaj
Prace plastyczne naszych podopiecznych

18.10.2023

Prace plastyczne naszych podopiecznych

Za oknami już chłód, a w Pierwszych Kroczkach ogrzewamy się ciepłymi jesiennymi kolorami! W żłobku na Ochocie nasze starszaki przygotowywały […]

Czytaj
Sesja jesienna w Pierwszych Kroczkach

05.10.2023

Sesja jesienna w Pierwszych Kroczkach

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami wydarzeniem, które odbyło się w Pierwszych Kroczkach! W ostatnich dniach we wszystkich placówkach […]

Czytaj