Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 64 znajdują się w spokojnej części Odolan.

Żłobek położony jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Fort Wola, łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i inny dzielnic Warszawy.

Żłobek Pierwsze Kroczki na Woli do duża, bezpieczna przestrzeń, atestowane meble i zabawki dostosowane do najmłodszych użytkowników. W żłobku znajduje się oddzielna sypialnia i jadalnia.

Uśmiechnięte, stawiające na współprace, kreatywne i pomysłowe Opiekunki realizują starannie przygotowane plany dydaktyczno-edukacyjne, prowadzą zajęcia plastyczne, sensoryczne, muzyczne, ruchowe. Maluchy każdego dnia poznają otaczający je świat.

W naszym programie znajdują się cotygodniowe zajęcia z języka angielskiego, zajęcia umuzykalniające metodą E. Gordona, zabawy z chustą Klanzy, ciekawe doświadczenia.

Nie brakuje czasu na swobodną, twórczą i rozwijającą zabawę oraz nawiązywanie pierwszych relacji w grupach rówieśniczych.
Żłobek znajduje się na parterze budynku mieszkalnego.

Do naszej dyspozycji jest duży plac zabaw, który znajduje się zaraz obok Pierwszych Kroczków na zamkniętym osiedlu .

Ponadto w codziennych spacerach wykorzystujemy sześcioosobowe wózki oraz spacerowego węża.

Zapraszamy Maluchy do stawiania swoich pierwszych kroczków w naszym żłobku, w twórczej, wspierającej i opiekuńczej atmosferze.