Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 64 znajdują się w spokojnej części Odolan (część dzielnicy Wola, Warszawa).

Placówka położona jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Fort Wola, łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i inny dzielnic Warszawy. Nasz żłobek na Woli zlokalizowany jest na ulicy Jana Kazimierza, w środku dzielnicy mieszkalnej, na parterze budynku mieszkalnego. Od strony ulicy doświetlają go duże okna.

Żłobek Pierwsze Kroczki na Woli (Warszawa) to duża, bezpieczna przestrzeń, atestowane meble i zabawki dostosowane do najmłodszych użytkowników. W budynku znajdują się przestronne sale zabaw dla dzieci. Każde pomieszczenie jest monitorowane, po zainstalowaniu prostej aplikacji na telefon, Rodzice mogą mieć dostęp do monitoringu online.

Uśmiechnięte, stawiające na współpracę, kreatywne i pomysłowe Opiekunki realizują starannie przygotowane plany dydaktyczno-edukacyjne, prowadzą zajęcia plastyczne, sensoryczne, muzyczne, ruchowe. Maluchy codziennie odkrywają otaczający je świat. Każdy dzień rozpoczynamy muzycznym przywitaniem w kole, w ten sposób integrujemy się i poznajemy siebie nawzajem.

W naszym programie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, zajęcia umuzykalniające metodą E. Gordona, zabawy z chustą Klanzy, ciekawe doświadczenia i eksperymenty oraz cotygodniowa gimnastyka dla smyka prowadzona przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.

Nie brakuje czasu na swobodną, twórczą i rozwijającą zabawę oraz nawiązywanie pierwszych relacji w grupach rówieśniczych. Zawsze znajdziemy czas i chęć na wspólne wygłupy, kreatywne i spontaniczne rysowanie czy berka.

Do dyspozycji Dzieci jest duży plac zabaw, który znajduje się zaraz obok Pierwszych Kroczków na zamkniętym osiedlu. Często wychodzimy na dwór, niezależnie od pogody (z wyjątkiem deszczowych dni lub dużego zanieczyszczenia powietrza). Podczas spacerów wykorzystujemy sześcioosobowe wózki oraz naszego kolorowego spacerowego węża.

Zapraszamy Maluchy do stawiania swoich pierwszych kroczków w naszym żłobku, w twórczej, wspierającej i opiekuńczej atmosferze. Jeśli szukacie Państwo placówki takiej jak nasz żłobek na Woli, zapraszamy do kontaktu 😊