Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 64 znajdują się w spokojnej części Odolan, Warszawa.

Żłobek położony jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Fort Wola, łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i inny dzielnic Warszawy. Nasz żłobek na Woli zlokalizowany jest na ulicy Jana Kazimierza w środku dzielnicy mieszkalnej.

Żłobek znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, jest doświetlony dużymi oknami od strony ulicy.

Żłobek Pierwsze Kroczki na Woli (Warszawa)to duża, bezpieczna przestrzeń, atestowane meble i zabawki dostosowane do najmłodszych użytkowników. W żłobku znajdują się przestronne sale zabaw dla dzieci. Każde pomieszczenie w naszym żłobku jest monitorowane, Rodzice po zainstalowaniu prostej aplikacji mają dostęp do monitoringu on-line.

Uśmiechnięte, stawiające na współprace, kreatywne i pomysłowe Opiekunki realizują starannie przygotowane plany dydaktyczno-edukacyjne, prowadzą zajęcia plastyczne, sensoryczne, muzyczne, ruchowe. Maluchy każdego dnia poznają otaczający je świat.  Każdy dzień rozpoczynamy muzycznym przywitaniem w kole, w ten sposób integrujemy się i poznajemy siebie nawzajem.

W naszym programie znajdują się cotygodniowe zajęcia z języka angielskiego, zajęcia umuzykalniające metodą E. Gordona, zabawy z chustą Klanzy, ciekawe doświadczenia i eksperymenty oraz cotygodniowa gimnastyka dla smyka prowadzona przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.

Nie brakuje czasu na swobodną, twórczą i rozwijającą zabawę oraz nawiązywanie pierwszych relacji w grupach rówieśniczych. Zawsze znajdziemy czas i chęć na wspólne wygłupy, twórcze i spontaniczne rysowanie czy berka.

 

Do naszej dyspozycji jest duży plac zabaw, który znajduje się zaraz obok Pierwszych Kroczków na zamkniętym osiedlu, wychodzimy na dwór niezależnie od pogody (z wyjątkiem deszczowych dni lub dużego zanieczyszczenia powietrza).

Ponadto w codziennych spacerach wykorzystujemy sześcioosobowe wózki oraz naszego kolorowego  spacerowego węża.

Zapraszamy Maluchy do stawiania swoich pierwszych kroczków w naszym żłobku, w twórczej, wspierającej i opiekuńczej atmosferze. Jeśli szukacie Państwo placówki takiej jak  żłobek na Woli, zapraszamy do kontaktu :).