W Pierwszych Kroczkach przy ul. Jana Kazimierza 33A w Warszawie miejsca opieki w żłobku zostały sfinansowane z budżetu państwa w ramach Program MALUCH+ 2021.

Drodzy Rodzice!

 

Serdecznie zapraszamy do naszej prywatnej fillii Pierwszych Kroczków przy ul. Jana Kazimierza 33A lok.U5. Do dyspozycji Maluchów przeznaczone są trzy duże sale zabaw, w których spędzają czas nasi żłobkowicze. Zapraszamy do zapisów w trzech grupach wiekowych.

Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 33A zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie placu zabaw dostępnego dla naszych żłobkowiczów.

Placówka położona jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Sowińskiego oraz przystanku autobusowego „Jana Kazimierza” lub „Goleszowska”, łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i inny dzielnic Warszawy. Pierwsze Kroczki na Woli zlokalizowane są przy ulicy Jana Kazimierza, w centrum dzielnicy mieszkalnej, na parterze budynku mieszkalnego. Od strony ulicy doświetlają go duże okna.

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Jana Kazimierza 33A stawiamy na bezpieczeństwo Maluchów, dobrą współprace z Rodzicami, kreatywne i ciekawe zajęcia dla Dzieci realizowane na podstawie planów dydaktyczno- wychowawczych. W każdym tygodniu w placówce odbywają się zajęcia z języka angielskiego, gimnastyka ogólnorozwojowa, zajęcia sensoryczne oraz przygotowanie muzyczne.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów 😊