Drodzy Rodzice!
W wyniku dużego zainteresowania naszym żłobkiem na Woli już od 1 września 2020 roku otwieramy nowe Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 33A.

W naszej nowej placówce mamy jeszcze wolne miejsca, chociaż bardzo szybko się zapełniają 😊.

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Jana Kazimierza 33 A oprócz grup żłobkowych dla dzieci w wieku 1-3 utworzona zostaje grupa przedszkolna, dla dzieci w wieku 3+, która będzie prowadzona przed nauczyciela przedszkolnego zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 33A zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie placu zabaw dostępnego dla naszych żłobkowiczów i przedszkolaków.

Placówka położona jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Sowińskiego oraz przystanku autobusowego „Jana Kazimierza” lub „Goleszowska”, łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i inny dzielnic Warszawy. Nasz żłobek na Woli zlokalizowany jest na ulicy Jana Kazimierza, w centrum dzielnicy mieszkalnej, na parterze budynku mieszkalnego. Od strony ulicy doświetlają go duże okna.

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Jana Kazimierza 33A stawiamy na bezpieczeństwo Maluchów, dobrą współprace z Rodzicami, kreatywne i ciekawe zajęcia dla Dzieci realizowane na podstawie planów dydaktyczno- wychowawczych. W każdym tygodniu w naszych żłobka odbywają się zajęcia z języka angielskiego, gimnastyka ogólnorozwojowa, zajęcia sensoryczne oraz przygotowanie muzyczne.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów 😊