Żłobek na Woli

(Jana Kazimierza 33A)

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do naszej prywatnej fillii Pierwszych Kroczków przy ul. Jana Kazimierza 33A lok.U5. Do dyspozycji Maluchów przeznaczone są trzy duże sale zabaw, w których spędzają czas nasi żłobkowicze. Zapraszamy do zapisów w trzech grupach wiekowych.

Pierwsze Kroczki przy ul. Jana Kazimierza 33A zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie placu zabaw dostępnego dla naszych żłobkowiczów.

Placówka położona jest w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Sowińskiego oraz przystanku autobusowego „Jana Kazimierza” lub „Goleszowska”, łatwo dojechać do nas z każdego zakątka Woli, Bemowa, Ochoty, Śródmieścia i inny dzielnic Warszawy. Pierwsze Kroczki na Woli zlokalizowane są przy ulicy Jana Kazimierza, w centrum dzielnicy mieszkalnej, na parterze budynku mieszkalnego. Od strony ulicy doświetlają go duże okna.

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Jana Kazimierza 33A stawiamy na bezpieczeństwo Maluchów, dobrą współprace z Rodzicami, kreatywne i ciekawe zajęcia dla Dzieci realizowane na podstawie planów dydaktyczno- wychowawczych. W każdym tygodniu w placówce odbywają się zajęcia z języka angielskiego, gimnastyka ogólnorozwojowa, zajęcia sensoryczne oraz przygotowanie muzyczne.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów 😊

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Jana Kazimierza 33A w Warszawie miejsca opieki w żłobku zostały sfinansowane z budżetu państwa w ramach Programu MALUCH+ 2021.

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.

2yu
html embed google map

Aktualności

Bal Karnawałowy 2023

07.03.2023

Bal Karnawałowy 2023

W Pierwszych Kroczkach staramy się korzystać z wszystkich okazji, które można uczcić i oprawić w dodatkową zabawę oraz wyjątkowe zajęcia! […]

Czytaj
Dzień Babci i Dziadka 2023

06.03.2023

Dzień Babci i Dziadka 2023

Tak ważne dni jak Dzień Babci i Dzień Dziadka muszą być przez nas świętowane! Dla dzieci jest to wspaniała okazja […]

Czytaj
Jak przygotować się i przejść łagodnie adaptację?

01.03.2023

Jak przygotować się i przejść łagodnie adaptację?

Okres adaptacji jest bardzo często powodem do stresu u rodziców/opiekunów. Z tego powodu warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą […]

Czytaj