Żłobek na Mokotowie

(Domaniewska/Wołoska)

Nasza najnowsza placówka zlokalizowana jest w samy centrum dzielnicy biurowej Mokotowa. Żłobek na Mokotowie znajduje się w pięknym, widnym i przestronnym lokalu z dostępem do własnego, prywatnego ogródka od strony osiedla.

Żłobek położony jest bardzo blisko linii tramwajowej i przystanku tramwajowego „Konstruktorska” przy ul. Wołoskiej (róg ulicy Domaniewskiej) – to idealna lokalizacja dla Rodziców dojeżdżających do pracy w dzielnicy biurowej lub mieszkających na terenie Mokotowa i dzielnic sąsiednich.

Żłobek Pierwsze Kroczki na Mokotowie to duże, przestronne pomieszczenia i sale zabaw dla Najmłodszych, oraz piękny, zielony ogród – wszystko to tworzy estetyczną przestrzeń, w której Maluchy czują się jak u siebie w domu. Żłobek zlokalizowany jest na parterze budynku mieszkalnego, obok którego znajduje się duży parking, z którego mogą korzystać Rodzice.

W Pierwszych Kroczkach na Mokotowie dbamy o prawidłowy rozwój najmłodszych, otaczamy ich domową i wspierającą atmosferą.

Wykwalifikowani Opiekunowie realizują starannie dopracowane plany dydaktyczno-edukacyjne. W każdym tygodniu przeprowadzają zajęcia sensoryczne, doświadczalne, muzyczne, logopedyczne. Ponadto w żłobku odbywają się zajęcia z gimnastyki dla smyka. Dzieci posiadają również nieprzerwany kontakt z językiem angielskim, ponieważ oprócz cotygodniowych zajęć z nauczycielką, w naszym żłobku opiekę nad Maluchami sprawuje anglojęzyczna opiekunka.

Pierwsze Kroczki to miejsce stworzone po to, aby zaspokajać wszelkie potrzeby Maluchów, oczywiście we współpracy z Rodzicami. Stawiamy na konstruktywną i szczerą rozmowę Rodzicami oraz naukę przez zabawę podczas pobytu Maluchów w żłobku.

Ciocie, które pracują w Pierwszych Kroczkach, posiadają indywidualne podejście do każdego Malucha, otaczają Dzieci ciepłem i życzliwością każdego dnia.

Zapisy trwają cały rok, w zależności od dostępności miejsc. Zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową lub telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Magazynowej 9 w Warszawie miejsca opieki w żłobku zostały sfinansowane z budżetu państwa w ramach Programu MALUCH+ 2021.

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.

2yu
html embed google map

Aktualności

Dzień Mamy 2023

29.05.2023

Dzień Mamy 2023

Za nami wyjątkowy dzień, który w pełni poświęciliśmy Wam – naszym wspaniałym Mamom! W piątek, 26 maja, wszystkie dzieci świętowały […]

Czytaj
Zajęcia sensoryczne

18.05.2023

Zajęcia sensoryczne

Celem zajęć sensorycznych jest poszerzanie doznań malucha i rozwijanie jego zmysłów. Połączenie takiej formy aktywności z zajęciami plastycznymi skutkuje również […]

Czytaj
Wiosenna sesja zdjęciowa

28.04.2023

Wiosenna sesja zdjęciowa

Z okazji rozpoczęcia nowej pory roku, zorganizowaliśmy w każdej z placówek wiosenną sesję zdjęciową :). Sesja odbyła się we współpracy […]

Czytaj
Najczęściej zadawane pytania przez rodziców/opiekunów – i odpowiedzi :)

27.03.2023

Najczęściej zadawane pytania przez rodziców/opiekunów – i odpowiedzi :)

Od jakiego wieku przyjmujemy dzieci do żłobka? Do Pierwszych Kroczków zapraszamy maluchy od rozpoczętego 8 miesiąca życia do 3 lat! […]

Czytaj