Żłobek na Mokotowie

(Domaniewska/Wołoska)

Nasza najnowsza placówka zlokalizowana jest w samy centrum dzielnicy biurowej Mokotowa. Żłobek na Mokotowie znajduje się w pięknym, widnym i przestronnym lokalu z dostępem do własnego, prywatnego ogródka od strony osiedla.

Żłobek położony jest bardzo blisko linii tramwajowej i przystanku tramwajowego „Konstruktorska” przy ul. Wołoskiej (róg ulicy Domaniewskiej) – to idealna lokalizacja dla Rodziców dojeżdżających do pracy w dzielnicy biurowej lub mieszkających na terenie Mokotowa i dzielnic sąsiednich.

Żłobek Pierwsze Kroczki na Mokotowie to duże, przestronne pomieszczenia i sale zabaw dla Najmłodszych, oraz piękny, zielony ogród – wszystko to tworzy estetyczną przestrzeń, w której Maluchy czują się jak u siebie w domu. Żłobek zlokalizowany jest na parterze budynku mieszkalnego, obok którego znajduje się duży parking, z którego mogą korzystać Rodzice.

W Pierwszych Kroczkach na Mokotowie dbamy o prawidłowy rozwój najmłodszych, otaczamy ich domową i wspierającą atmosferą.

Wykwalifikowani Opiekunowie realizują starannie dopracowane plany dydaktyczno-edukacyjne. W każdym tygodniu przeprowadzają zajęcia sensoryczne, doświadczalne, muzyczne, logopedyczne. Ponadto w żłobku odbywają się zajęcia z gimnastyki dla smyka. Dzieci posiadają również nieprzerwany kontakt z językiem angielskim, ponieważ oprócz cotygodniowych zajęć z nauczycielką, w naszym żłobku opiekę nad Maluchami sprawuje anglojęzyczna opiekunka.

Pierwsze Kroczki to miejsce stworzone po to, aby zaspokajać wszelkie potrzeby Maluchów, oczywiście we współpracy z Rodzicami. Stawiamy na konstruktywną i szczerą rozmowę Rodzicami oraz naukę przez zabawę podczas pobytu Maluchów w żłobku.

Ciocie, które pracują w Pierwszych Kroczkach, posiadają indywidualne podejście do każdego Malucha, otaczają Dzieci ciepłem i życzliwością każdego dnia.

Zapisy trwają cały rok, w zależności od dostępności miejsc. Zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową lub telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

W Pierwszych Kroczkach przy ul. Magazynowej 9 w Warszawie miejsca opieki w żłobku zostały sfinansowane z budżetu państwa w ramach Programu MALUCH+ 2021.

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.

2yu
html embed google map

Aktualności

Wielkanocne pisanki

03.04.2024

Wielkanocne pisanki

Przed tegorocznymi świętami nasi żłobkowicze brali udział w zajęciach tematycznych :). Tego dnia poćwiczyliśmy kreatywność naszych maluszków w żłobku na […]

Czytaj
Codzienne spacerki

19.03.2024

Codzienne spacerki

W Pierwszych Kroczkach każda chwila spędzona na świeżym powietrzu jest wspaniałym przeżyciem! Wyjście na spacerki wiąże się nie tylko ze […]

Czytaj
Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

19.03.2024

Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

Wraz z nadchodzącą wiosną, nasi żłobkowicze wzięli udział w zajęciach plastyczno-sensorycznych – to wspaniały moment na przywitanie nowej pory roku! […]

Czytaj
Bal karnawałowy 2024

09.02.2024

Bal karnawałowy 2024

W bieżącym tygodniu mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować nasze coroczny bal karnawałowy, który wypełnił nasze serca uśmiechami i radością! Dzieci i […]

Czytaj