Nasza najnowsza placówka zlokalizowana jest w samy centrum dzielnicy biurowej Mokotowa. Żłobek na Mokotowie znajduje się w pięknym, widnym i przestronnym lokalu z dostępem do własnego, prywatnego ogródka od strony osiedla.

Żłobek położony jest bardzo blisko linii tramwajowej i przystanku tramwajowego „Konstruktorska” przy ul. Wołoskiej (róg ulicy Domaniewskiej) – to idealna lokalizacja dla Rodziców dojeżdżających do pracy w dzielnicy biurowej lub mieszkających na terenie Mokotowa i dzielnic sąsiednich.

Żłobek Pierwsze Kroczki na Mokotowie (Warszawa) to duże, przestronne pomieszczenia i sale zabaw dla Najmłodszych oraz piękny, zielony ogród – wszystko to tworzy estetyczną przestrzeń, w której Maluchy czują się jak u siebie w domu. Żłobek zlokalizowany jest na parterze budynku mieszkalnego, obok znajduje się duży parking, z którego mogą korzystać Rodzice.

W Pierwszych Kroczkach na Mokotowie dbamy o prawidłowy rozwój najmłodszych, otaczamy ich domową i wspierającą atmosferą.

Wykwalifikowani Opiekunowie realizują starannie dopracowane plany dydaktyczno-edukacyjne. W każdym tygodniu przeprowadzają zajęcia sensoryczne, doświadczalne, muzyczne, logopedyczne. Ponadto w żłobku odbywają się zajęcia z języka angielskiego oraz gimnastyka dla smyka.

Pierwsze Kroczki to miejsce stworzone po to, aby zaspokajać wszelkie potrzeby Maluchów, oczywiście we współpracy z Rodzicami. Stawiamy na konstruktywną i szczerą rozmowę Rodzicami oraz naukę przez zabawę podczas pobytu Maluchów w żłobku.

Ciocie, które pracują w Pierwszych Kroczkach, posiadają indywidualne podejście do każdego Malucha, otaczają Dzieci ciepłem i życzliwością każdego dnia.

Zapisy trwają cały rok, w zależności od dostępności miejsc. Zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową lub telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.