Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w odległości 100 metrów od pięknego Parku Szczęśliwickiego.

Żłobek znajduje się w narożnym segmencie, który cały zaadaptowany jest dla naszych Maluchów. Do żłobka przynależy ogród, w którym Dzieci mają swój prywatny plac zabaw. Ponadto, na parterze budynku znajduje się taras, który w trakcie letnich i wiosennych miesięcy wykorzystywany jest jako „dodatkowa” sala zabaw na świeżym powietrzu.

Nasze Maluchy pod bacznym okiem swoich Cioć uwielbiają również wychodzić na spaceru do zielonego Parku Szczęśliwickiego.

Posiadamy duże, jasne sale, oddzielne pomieszczenia przeznaczone na sypialnie i jadalnie (oddzielnie dla Maluchów i Starszaków), duży taras z miękką wykładziną, dużą wózkarnię na poziomie -1, zielony ogród z placem zabaw.

Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży to kameralne, domowe miejsce z opieką na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby zaspokajać wszystkie potrzeby naszych podopiecznych we współpracy z Rodzicami.

Każdego dnia opowiadamy o tym jak minął Maluchowi dzień, zawsze znajdujemy czas na szczerą i konstruktywną rozmowę ze stęsknionymi Rodzicami.

Opiekunowie w Pierwszych Kroczkach realizują starannie przygotowywany plan dydaktyczno- edukacyjny. Dzięki temu Maluchy każdego dnia biorą udział w zróżnicowanych zajęciach takich jak język angielski, zajęcia gordonowskie, zajęcia sensoryczne, gimnastyka, bajkoterapia etc.

Wierzymy w naukę przez zabawę, dlatego nasi podopieczni są zawsze uśmiechnięci 😊.