Żłobek Szczęśliwice

(Chińskiej Róży)

Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w odległości 100 metrów od pięknego Parku Szczęśliwickiego.

Żłobek znajduje się w narożnym segmencie, który cały zaadaptowany został dla naszych Maluchów. Do żłobka przynależy ogród, gdzie Dzieci mają do dyspozycji swój prywatny plac zabaw. Ponadto budynek na parterze posiada taras, który w trakcie letnich i wiosennych miesięcy wykorzystujemy jako dodatkową „salę” zabaw na świeżym powietrzu.

Nasze Maluchy pod bacznym okiem swoich Cioć uwielbiają również wychodzić na spacery do zielonego Parku Szczęśliwickiego.

W żłobku znajdują się przestronne, jasne sale, oddzielne pomieszczenia przeznaczone na sypialnie i jadalnie (osobne dla Maluchów i Starszaków), rozległy taras z miękką wykładziną oraz duża wózkarnia na poziomie -1.

Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży to kameralne, domowe miejsce z opieką na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby zaspokajać wszystkie potrzeby naszych podopiecznych we współpracy z Rodzicami.

Każdego dnia opowiadamy o tym jak minął Maluchowi dzień, zawsze znajdujemy czas na szczerą i konstruktywną rozmowę ze stęsknionymi Rodzicami.

Opiekunowie w Pierwszych Kroczkach realizują starannie przygotowywany plan dydaktyczno-edukacyjny, dzięki temu Maluchy codziennie biorą udział w zróżnicowanych zajęciach takich jak: język angielski, zajęcia gordonowskie, zajęcia sensoryczne, gimnastyka, bajkoterapia etc.

Wierzymy w naukę przez zabawę, dlatego nasi podopieczni są zawsze uśmiechnięci ?

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.

2yu
html embed google map

Aktualności

Dzień Mamy 2023

29.05.2023

Dzień Mamy 2023

Za nami wyjątkowy dzień, który w pełni poświęciliśmy Wam – naszym wspaniałym Mamom! W piątek, 26 maja, wszystkie dzieci świętowały […]

Czytaj
Zajęcia sensoryczne

18.05.2023

Zajęcia sensoryczne

Celem zajęć sensorycznych jest poszerzanie doznań malucha i rozwijanie jego zmysłów. Połączenie takiej formy aktywności z zajęciami plastycznymi skutkuje również […]

Czytaj
Wiosenna sesja zdjęciowa

28.04.2023

Wiosenna sesja zdjęciowa

Z okazji rozpoczęcia nowej pory roku, zorganizowaliśmy w każdej z placówek wiosenną sesję zdjęciową :). Sesja odbyła się we współpracy […]

Czytaj
Najczęściej zadawane pytania przez rodziców/opiekunów – i odpowiedzi :)

27.03.2023

Najczęściej zadawane pytania przez rodziców/opiekunów – i odpowiedzi :)

Od jakiego wieku przyjmujemy dzieci do żłobka? Do Pierwszych Kroczków zapraszamy maluchy od rozpoczętego 8 miesiąca życia do 3 lat! […]

Czytaj