Żłobek na Ochocie

(Chińskiej Róży)

Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w odległości 100 metrów od pięknego Parku Szczęśliwickiego.

Żłobek znajduje się w narożnym segmencie, który cały zaadaptowany został dla naszych Maluchów. Do żłobka przynależy ogród, gdzie Dzieci mają do dyspozycji swój prywatny plac zabaw. Ponadto budynek na parterze posiada taras, który w trakcie letnich i wiosennych miesięcy wykorzystujemy jako dodatkową „salę” zabaw na świeżym powietrzu.

Nasze Maluchy pod bacznym okiem swoich Cioć uwielbiają również wychodzić na spacery do zielonego Parku Szczęśliwickiego.

W żłobku znajdują się przestronne, jasne sale, oddzielne pomieszczenia przeznaczone na sypialnie i jadalnie (osobne dla Maluchów i Starszaków), rozległy taras z miękką wykładziną oraz duża wózkarnia na poziomie -1.

Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży to kameralne, domowe miejsce z opieką na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby zaspokajać wszystkie potrzeby naszych podopiecznych we współpracy z Rodzicami.

Każdego dnia opowiadamy o tym jak minął Maluchowi dzień, zawsze znajdujemy czas na szczerą i konstruktywną rozmowę ze stęsknionymi Rodzicami.

Opiekunowie w Pierwszych Kroczkach realizują starannie przygotowywany plan dydaktyczno-edukacyjny, dzięki temu Maluchy codziennie biorą udział w zróżnicowanych zajęciach takich jak: język angielski, zajęcia gordonowskie, zajęcia sensoryczne, gimnastyka, bajkoterapia etc.

Wierzymy w naukę przez zabawę, dlatego nasi podopieczni są zawsze uśmiechnięci ?

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS.

2yu
html embed google map

Aktualności

Dzień otwarty w Pierwszych Kroczkach na Woli

21.05.2024

Dzień otwarty w Pierwszych Kroczkach na Woli

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w naszym Żłobku i Przedszkolu „Pierwsze Kroczki” przy ul. Jana […]

Czytaj
Wielkanocne pisanki

03.04.2024

Wielkanocne pisanki

Przed tegorocznymi świętami nasi żłobkowicze brali udział w zajęciach tematycznych :). Tego dnia poćwiczyliśmy kreatywność naszych maluszków w żłobku na […]

Czytaj
Codzienne spacerki

19.03.2024

Codzienne spacerki

W Pierwszych Kroczkach każda chwila spędzona na świeżym powietrzu jest wspaniałym przeżyciem! Wyjście na spacerki wiąże się nie tylko ze […]

Czytaj
Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

19.03.2024

Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

Wraz z nadchodzącą wiosną, nasi żłobkowicze wzięli udział w zajęciach plastyczno-sensorycznych – to wspaniały moment na przywitanie nowej pory roku! […]

Czytaj