Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w odległości 100 metrów od pięknego Parku Szczęśliwickiego.

Żłobek znajduje się w narożnym segmencie, który cały zaadaptowany został dla naszych Maluchów. Do żłobka przynależy ogród, gdzie Dzieci mają do dyspozycji swój prywatny plac zabaw. Ponadto budynek na parterze posiada taras, który w trakcie letnich i wiosennych miesięcy wykorzystujemy jako dodatkową „salę” zabaw na świeżym powietrzu.

Nasze Maluchy pod bacznym okiem swoich Cioć uwielbiają również wychodzić na spacery do zielonego Parku Szczęśliwickiego.

W żłobku znajdują się przestronne, jasne sale, oddzielne pomieszczenia przeznaczone na sypialnie i jadalnie (osobne dla Maluchów i Starszaków), rozległy taras z miękką wykładziną oraz duża wózkarnia na poziomie -1.

Pierwsze Kroczki przy ul. Chińskiej Róży to kameralne, domowe miejsce z opieką na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby zaspokajać wszystkie potrzeby naszych podopiecznych we współpracy z Rodzicami.

Każdego dnia opowiadamy o tym jak minął Maluchowi dzień, zawsze znajdujemy czas na szczerą i konstruktywną rozmowę ze stęsknionymi Rodzicami.

Opiekunowie w Pierwszych Kroczkach realizują starannie przygotowywany plan dydaktyczno-edukacyjny, dzięki temu Maluchy codziennie biorą udział w zróżnicowanych zajęciach takich jak: język angielski, zajęcia gordonowskie, zajęcia sensoryczne, gimnastyka, bajkoterapia etc.

Wierzymy w naukę przez zabawę, dlatego nasi podopieczni są zawsze uśmiechnięci 😊