Współpraca

Nasza organizacja stale się rozwija. Chcesz dołączyć do najlepszej kadry Pierwszych Kroczków? Kochasz dzieci i chcesz rozwijać się wśród doświadczonych Cioć? Otwieramy na stałe nasz kanał komunikacyjny z przyszłymi Kandydatkami / Kandydatami, którzy szukają zmiany lub nowego doświadczenia w przyjaznej atmosferze.

Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany podjęciem współpracy z naszymi maluchami zapraszamy Cię do przesłania CV przez formularz poniżej lub na adres info@pierwszekroczki.edu.pl lub o telefon pod numerem 888 400 302.

A może prowadzisz ciekawe zajęcia dla dzieci do lat 3, organizujesz warsztaty dla rodziców lub żłobkowej kadry? Wyślij nam swoją ofertę, stronę internetową lub zadzwoń! Chętnie zapoznamy się z Tobą!
  Aktualności

  Bal Karnawałowy 2023

  07.03.2023

  Bal Karnawałowy 2023

  W Pierwszych Kroczkach staramy się korzystać z wszystkich okazji, które można uczcić i oprawić w dodatkową zabawę oraz wyjątkowe zajęcia! […]

  Czytaj
  Dzień Babci i Dziadka 2023

  06.03.2023

  Dzień Babci i Dziadka 2023

  Tak ważne dni jak Dzień Babci i Dzień Dziadka muszą być przez nas świętowane! Dla dzieci jest to wspaniała okazja […]

  Czytaj
  Jak przygotować się i przejść łagodnie adaptację?

  01.03.2023

  Jak przygotować się i przejść łagodnie adaptację?

  Okres adaptacji jest bardzo często powodem do stresu u rodziców/opiekunów. Z tego powodu warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą […]

  Czytaj