Aktualności

Zobacz wszystkie

22.06.2023

Przedszkole „Pierwsze Kroczki”

Przedszkole „Pierwsze Kroczki”

Z wielką radością informujemy, że od 1 września 2023 roku, Pierwsze Kroczki rozszerzają swoją ofertę o nową grupę przedszkolną. To świetna wiadomość dla wszystkich naszych maluchów, które nadal będą mogły kontynuować swoją edukacyjną podróż w naszym przyjaznym i wszechstronnym środowisku.

Grupa przedszkolna Pierwszych Kroczków będzie znajdowała się w lokalizacji przy ul. Jana Kazimierza 33a. Do dołączenia zapraszamy wszystkie maluchy po ukończonym 2,5 roku życia!

W ofercie proponujemy codzienne realizowanie podstawy programowej wychowania przedszkolnego, w ramach której będą się odbywały m.in. zajęcia dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze, zabawy kierowane i niekierowane, swobodne, dowolne, badawcze, społeczne, gimnastyczne ogólnorozwojowe, logiczne, matematyczne, językowe, przyrodnicze, muzyczne, warsztaty, wycieczki, przedstawienia teatralne i wiele innych według własnej koncepcji placówki, która nastawiona jest na wszechstronny rozwój dziecka w atmosferze wzajemnego szacunku, akceptacji i pozytywnej komunikacji. Koncepcja zakłada również wielokulturowość i międzynarodowość ze względu na otwartość w nawiązywaniu relacji i integrowaniu dzieci i rodziców różnych narodowości. Tworzenie naszej małej społeczności poprzez budowanie zaufania, poczucia bezpieczeństwa, współpracy, kreatywności sprzyja rozwojowi dzieci i najwyższej jakości pracy przedszkola.

Każdego dnia w nauce dzieciom będzie towarzyszył native speaker. Oferujemy również zajęcia z logopedą i psychologiem oraz nauczycielką języka angielskiego.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapisaniem swojego dziecka do naszej nowej grupy przedszkolnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i omówić szczegóły związane z zapisami.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą ofertę i zapewnić dzieciom kontynuację doskonałej opieki, edukacji i zabawy w naszym żłobku. Razem budujemy fundamenty przyszłości naszych najdalszych pokoleń, dając im najlepsze możliwości rozwoju i przygotowując ich do kolejnych etapów edukacji.

 

Aktualności

Wielkanocne pisanki

03.04.2024

Wielkanocne pisanki

Przed tegorocznymi świętami nasi żłobkowicze brali udział w zajęciach tematycznych :). Tego dnia poćwiczyliśmy kreatywność naszych maluszków w żłobku na […]

Czytaj
Codzienne spacerki

19.03.2024

Codzienne spacerki

W Pierwszych Kroczkach każda chwila spędzona na świeżym powietrzu jest wspaniałym przeżyciem! Wyjście na spacerki wiąże się nie tylko ze […]

Czytaj
Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

19.03.2024

Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

Wraz z nadchodzącą wiosną, nasi żłobkowicze wzięli udział w zajęciach plastyczno-sensorycznych – to wspaniały moment na przywitanie nowej pory roku! […]

Czytaj
Bal karnawałowy 2024

09.02.2024

Bal karnawałowy 2024

W bieżącym tygodniu mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować nasze coroczny bal karnawałowy, który wypełnił nasze serca uśmiechami i radością! Dzieci i […]

Czytaj