Aktualności

Zobacz wszystkie

16.06.2023

Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka 2023

Na początku czerwca mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć naszych żłobkowiczów na wyjątkowym Dniu Dziecka. Ten niezapomniany okres wypełniony był fantastycznymi atrakcjami i zabawami, które rozbudziły dziecięcą wyobraźnię i dodały uśmiechów na wszystkich twarzach.

W jednym ze żłobków gościliśmy animatora. Maluchy tańczyły, śpiewały i bawiły się w rytm ulubionych piosenek. Nie było miejsca na nudę, a dzieci wzruszały swoimi spontanicznymi występami!

W trzech placówkach zorganizowaliśmy warsztaty muzykoterapii, które uwzględniały również bal dla najmłodszych. Dzieci miały okazję eksperymentować z różnymi instrumentami i dźwiękami. Wprowadzając się w świat melodii i rytmów, maluchy wyrażały swoje emocje i odkrywały magię muzyki.

Nie mogło również zabraknąć zajęć sensorycznych, które stanowią niezwykle ważny element rozwoju naszych podopiecznych. Dzieci miały okazję dotykać różnorodnych materiałów, odkrywać różne faktury i doznania. To było prawdziwe szaleństwo zmysłów, które dostarczyło mnóstwo radości i rozbudziło ich ciekawość świata.

Nasza wyjątkowa przygoda z Dniem Dziecka nie mogła obyć się bez wyzwania kulinarnego dla najstarszych podopiecznych. Wybraliśmy się na warsztaty z robienia pizzy, gdzie dzieci miały okazję wcielić się w małych kucharzy. Z wielkim zaangażowaniem układali ulubione składniki na cienkim cieście i obserwowali, jak ich dzieło zmienia się w smakowitą pizzę.

Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć tak niezapomniane wspomnienia i zapewnić dzieciom wspaniałe doświadczenia. W żłobku dbamy o rozwój i szczęście naszych maluchów, a Dzień Dziecka był idealną okazją, by celebrować dzieciństwo i dostarczyć naszym podopiecznym niezapomnianych doświadczeń. Wierzymy, że te piękne chwile spędzone razem przyczyniły się do ich radości, rozwoju i budowania pięknych wspomnień.

Aktualności

Dzień otwarty w Pierwszych Kroczkach na Woli

21.05.2024

Dzień otwarty w Pierwszych Kroczkach na Woli

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w naszym Żłobku i Przedszkolu „Pierwsze Kroczki” przy ul. Jana […]

Czytaj
Wielkanocne pisanki

03.04.2024

Wielkanocne pisanki

Przed tegorocznymi świętami nasi żłobkowicze brali udział w zajęciach tematycznych :). Tego dnia poćwiczyliśmy kreatywność naszych maluszków w żłobku na […]

Czytaj
Codzienne spacerki

19.03.2024

Codzienne spacerki

W Pierwszych Kroczkach każda chwila spędzona na świeżym powietrzu jest wspaniałym przeżyciem! Wyjście na spacerki wiąże się nie tylko ze […]

Czytaj
Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

19.03.2024

Zanosi się na wiosnę! Zajęcia plastyczno-sensoryczne

Wraz z nadchodzącą wiosną, nasi żłobkowicze wzięli udział w zajęciach plastyczno-sensorycznych – to wspaniały moment na przywitanie nowej pory roku! […]

Czytaj