Pierwsze Kroczki przy ul. Dunajeckiej znajdują się w samym sercu miasta Warszawa, przy cichej, jednokierunkowej ulicy w dzielnicy Ochota. To doskonała lokalizacja zapewniająca dogodny dojazd – żłobek położony jest bardzo blisko przystanku tramwajowego Bitwy Warszawskiej 1920, dzięki czemu łatwo dojechać do nas z Ochoty, Śródmieścia, Woli, Mokotowa, Włoch oraz innych dzielnic Warszawy, a później bez korków dostać się do pracy.

 

Pierwsze Kroczki zlokalizowane są w niedużym, przytulnym domu jednorodzinnym i posiadają własne miejsca parkingowe dla Rodziców. Sam żłobek składa się z jasnych, przestronnych wnętrz, oddzielnych pomieszczeń przeznaczonych tylko na sypialnie dla Maluszków, miejsc do pracy twórczej, zadaszonych wózkarni. Wszystkie sale wyposażyliśmy w wygodne meble i nowoczesne sprzęty, a także mnóstwo pomocy dydaktycznych i zabawek, które pomagają naszym podopiecznym rozwijać ich kreatywność i dają duże możliwości samorealizacji.

 

Żłobek na Ochocie posiada również na swoim terenie zadrzewiony ogród z wydzielonym placem zabaw, który zachęca Dzieci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i eksploracji przyrody – często wykorzystujemy go do prowadzenia zajęć w plenerze rozwijających w Maluchach zamiłowanie do odkrywania natury. W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych tereny zielone zostały ogrodzone i są stale monitorowane.

 

Pierwsze Kroczki to nietuzinkowy żłobek na Ochocie i jeden z najciekawszych, jakie ma do zaoferowania Warszawa. Dzięki temu, że jest tak bajeczny i kolorowy, Dzieci chętnie spędzają tu czas. W tym miejscu odkrywają świat, nawiązują pierwsze relacje, doświadczają nowych rzeczy, rozwijają się każdego dnia. Różnorodny program edukacyjno-dydaktyczny (na który składają się między innymi lekcje języka angielskiego, gordonki, gimnastyka, zajęcia sensoryczne etc.) pozwala Maluchom codziennie zdobywać nowe zdolności w ciepłej, domowej atmosferze.

 

Ciocie zajmujące się Dziećmi stawiają na indywidualne podejście oraz ścisłą współpracę z Rodzicami. Dokładają starań, by ułatwić każdemu Maluchowi integrację z grupą rówieśników, nawiązywanie przyjaźni i naukę wspólnej zabawy. Zawsze też otaczają podopiecznych życzliwą, rodzinną atmosferą i starają się stworzyć im warunki zbliżone do domowych, w efekcie dając Maluchom tak potrzebne poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

 

Zapisy do naszego żłobka na Ochocie trwają cały rok, w zależności od dostępności miejsc. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o naszych zajęciach i formach pracy znajdziesz w zakładce O NAS