Żłobki „Pierwsze Kroczki” oferują zabawę z językiem angielskim, zajęcia umuzykalniające wg. teorii E. Gordona (gordonki), zajęcia plastyczne i sensoryczne, zajęcia ruchowe wg. metody Weroniki Sherborne, zabawy z chustą Klanzy , zajęcia dydaktyczne pozwalające poznać dzieciom otaczający nas świat a wszystko to w przyjaznej atmosferze zabawy.

Dla stęsknionych Rodziców dostępny jest monitoring żłobków (Ochota)w czasie rzeczywistym. Wystarczy prosta aplikacja na telefon.

Zapraszamy do poznania naszych Pierwszych Kroczków, magicznej krainy, w której Maluchy czują się jak w domu!

Od 2015 roku już ponad 250 Dzieci stawiało pod naszym bacznym okiem swoje Pierwsze Kroczki. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne Maluchu w naszych żłobkach.

Nasze placówki prowadzone są przez młody, energiczny zespół z wykształceniem pedagogicznym oraz solidnym doświadczeniem. Stawiamy na współpracę, dobrą atmosferę, bliskość i poczucie bezpieczeństwa. Uczymy Dzieci współdziałania, rozumienia potrzeb innych, szacunku i kultury.

Bardzo zależy nam na bliskim kontakcie z Rodzicami oraz współpracy w opiekowaniu się naszymi Maluchami.

Na pierwszym miejscu jest dla nas dobre samopoczucie Dzieci, ich bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój.

Nasze wykwalifikowane opiekunki troszczą się o rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, nie zapominając o rozwoju fizycznym i nauce. Profesjonalna i kochająca dzieci kadra zapewnia dużo edukacyjnej zabawy każdego dnia. Atmosfera muzyki i sztuki otacza Maluszki przez cały dzień.

Działamy na podstawie starannie przygotowanych planów edukacyjno- dydaktycznych, zapraszamy do zakładki metody i formy pracy.

Pierwsze Kroczki to trzy kameralne, przyjazne i twórcze krainy przeznaczone dla Dzieci od roku do trzeciego roku życia. Mamy dostępne trzy lokalizację do Państwa dyspozycji, zapraszamy do zapoznania się z naszymi placówkami na warszawskiej Ochocie i Woli.